Rybičky     R  Y  B  I  Č  K  Y  –  Mládež  CB  Vinohrady

ÚVOD

KAM JINAM?

Kam jinam chodíme a nebo kam jinam můžete zajít na křesťanské akce:
  1. Bohoslužba – každou neděli od 1000h v téže budově, kde se scházíme my, ale ve 2. patře – v modlitebně, více viz ↑www.cb.cz/praha2↑.

  2. Domeček a Klídek – klub pro děti ve věku 1. a 2. stupně ZŠ – každý pátek od 16h, také v Římské 43 v Praze 2, v přízemí a dole v suterénu.

  3. Krokodýl = studentský klub (hlavně pro účastníky english campů, ale není to podmínkou), pořádá nepravidelné akce – více viz ↑www.krokodyl.org↑.

  4. Ambassadors Football = mezinárodní křesťanská fotbalová organizace, kde někteří od nás z mládeže pomáhají – více viz ↑www.ambassadors.cz↑.

  5. Pěvecký sbor KVAS = komorní vokálně amatérský sbor, kam taky chodí někteří od nás – více viz ↑kvas.kx.cz↑.

  6. UKH = univerzitní křesťanské hnutí tvoří síť křesťanských skupinek studentů, kteří sdílejí stejnou vizi: Přinést dobrou zprávu Ježíše Krista svým přátelům na VŠ – více viz ↑www.ukh.cz↑.

  7. 2M = medici medikům (křesťanští medici v Česku), schází se ve více městech ČR, konkrétně v Praze pořádají pravidelná setkání obvykle některý čtvrtek v měsíci – více viz: ↑www.medicimedikum.cz↑.

  8. English camp – pořádaný studentským klubem „Krokodýl“ při sboru CB v Praze 2, bývá v červenci (↑www.krokodyl.org↑).

  9. English camp – pořádaný křesťanskou organizací Scripture Union (= Biblická jednota) – probíhá ve 3 turnusech + přípravka pro vedoucí, a to od posledního červencového týdne vždy od soboty do soboty přes srpen: Nejprve přípravka pro vedoucí a pak 1., 2. a 3. turnus – více viz: ↑www.su-czech.org↑.

  10. Tábor Domečku a Klídku = tábor v první polovině července pro děti školou povinné (po absolvování 1. třídy).

Další mládeže CB v Praze: Celkový seznam mládeží CB v ČR:
↑www.cb.cz/mladez/mladeze.html↑
CO?
PROČ?
KDY?
KDE?
JAK?
CO BYLO?
A CO FOTO?
KAM JINAM?

Autor webu:  CINK  (Kontakt – mail: „cink.lu“ na „gmail.com“)   ;-]       Poslední aktualizace: viz 1. strana – „CO?“